Tel.: (+420) 596 626 975  | Mob.: (+420) 607 215 707   |   E-mail: info@autoremont.cz

Nákupní košík Celkem: 0 Kč

Dodací podmínky

 Dodací podmínky závazky prodávajícího

Pouze to zboží prvotřídní kvality, které si kupující objednal prostřednictvím našeho internetového obchodu a které je se zobrazeným zbožím ve shodě v maximální možné míře (drobné změny barev jsou možné, ke drobnému zkreslení barev mohlo dojít digitalizací)

Zboží, které je v souladu s normami a předpisy platnými na území ČR

Dále se prodávající zavazuje, že:
- Bude komunikovat s kupujícím o jeho objednávce, bude ho informovat elektronickou poštou o přijetí objednávky, její expedici a přijaté platbě za zboží.
- V případě nesplnění dodacích lhůt stanovených v internetovém obchodu  bude o tomto stavu kupujícího včas informovat.
- Bude uveřejňovat skutečné a konečné ceny, které kupující zaplatí za zboží, DPH a za dopravu.

- V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit - zboží však musí být odesláno doporučeně na adresu sídla prodejce, v původním obalu, kompletní a nepoškozené. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do cca 10 dnů od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. 

- Osobní údaje kupujícího bude chránit v maximální možné míře a neposkytne je žádným jiným subjektům.
 2. Práva a povinnosti kupujícího

- Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
- Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
- Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení, viz. Odstoupení od kupní smlouvy.
- Kupující je seznámen se skutečností, že prodávané zboží má charakter originálu. Proto nelze zaručit shodu barev, rozměrů a vzhledu výrobků s vyobrazením. Foto je nutné chápat jako ilustrační.
- Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat. 

3.  Závaznost objednávek

Na základě špatných zkušeností s některými zákazníky  a množícími se případy nevyzvednutých a odmítnutých  zásilek jsme nuceni zavést pravidla jako jiné obchody. Podle platných zákonů ČR jsme oprávněni účtovat skutečně vzniklé náklady na odeslání zásilky konečnému zákazníkovi. S okamžitou účinností začínáme na tomto právu trvat a náklady budou vždy vymáhány nejprve upomínkou. Pokud pohledávka nebude uhrazena, budeme muset podstoupit další kroky – zveřejnění v seznamu našich dlužníků  a neseriózních zákazníků na všech našich i partnerských www stránkách    ( do doby zaplacení )  -  včetně soudního a exekučního vymáhání. Tyto náklady vždy jdou k tíži dlužníka . Níže uvádíme orientační náklady. Skutečně vzniklé náklady budou vždy vyúčtovány.
Orientační současné náklady na zaslání balíku:
( Tato účtovaná  cena je jen při nevyzvednutí zásilky ! )
poštovné    129Kč ( dle váhy a velikosti balíku )
mzda expedičního oddělení   80Kč
balící materiál   30Kč
administrativní náklady   50Kč 


 
4.  Platební metody
V současné době mohou kupující využít při placení zboží tyto platební styky: 

- Dobírka při převzetí balíku přepravcem
- Bankovním převodem předem
- Platba poštovní složenkou 
- Hotově při převzetí na prodejně
5.  Dopravné a balné
Zboží bude zasíláno prostřednictvím České pošty nebo zásilkovou službou PPL.
 
Ceník dopravy
 
 
PPL
(dobírka)
154,00 Kč
PPL
(platba převodem)
129,00 Kč
PPL Slovensko
(dobírka)
Dohodou
PPL Slovensko
(platba převodem)
Dohodou
ČP - obchodní balík
(dobírka)
164,00 Kč
ČP - obchodní balík
(platba převodem)
129,00 Kč
Přepravní služba
(dobírka)
dohodou
Přepravní služba
(platba převodem)
dohodou
Odběr osobně na prodejně
zdarma
 bez poplatku
Zboží nad 10kg

cena dopravného dohodou
169,00 Kč

Zboží objemné, křehké

náchylné k poškození přepravou

k vyzvednutí osobně na prodejněDále je možno objednat si zboží v našem e-shopu a vyzvednout si ho v naší "kamenné" prodejně. Zboží takto zakoupené je možno platit v hotovosti nebo platební kartou.

Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí  neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat prodávajícímu. Pokud převzetí zásilky kupujícím od dopravce je stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky není žádný nárok.
6.  Expedice zboží
Vzhledem k povaze zboží, které vám nabízíme, se doba doručení pohybuje kolem 2-7 pracovních dnů od odeslání vaší objednávky. Samozřejmě nejsou výjimkou případy, kdy je možné zboží expedovat druhý den po odeslání objednávky, nicméně o skutečném datu objednávky budete vždy informováni e-mailem, který bude automaticky odeslán na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při procesu objednávání zboží.
Pokud z jakýchkoliv důvodů dojde k situaci, že zboží nebude možné v termínu do 7 pracovních dnů doručit, budeme vás s předstihem kontaktovat a o nastalé situaci informovat. Zároveň se obě strany dohodnou na řešení vzniklé situace.
 
 

- Každá objednávka, kterou kupující potvrdí (tzn. vybere si patřičný platební styk a stiskne tlačítko ZAPLATIT), je považována za závaznou.
- Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
- Kupující nemá možnost sám objednávku stornovat - tuto akci provádí pouze prodávající (obvykle po dohodě s kupujícím, např. z důvodu nemožnosti dodat zboží v daném termínu, případně z důvodu nemožnosti autorizace skutečné identity kupujícího).
 

Kontaktní údaje: Autoremont Radim Paták, Oborného 17, 709 00 Ostrava Hulváky.
                       596626975, 607215707